Jest jednym z najbardziej zrównoważonych opakowań na rynku pod względem funkcjonalności, jakości i ceny. Jest to cienka folia, produkowana już od grubości 7,5 my z niezwykłą zdolnością do rozciągania i przylegania do produktu. Przy większych grubościach charakteryzuje się doskonałą odpornością na rozrywanie, co pozwala na stosowanie jej np. do pakowania mięsa z kością. Folia ta posiada doskonały efekt pamięci czyli zdolność powrotu do poprzedniego kształtu. Dodatkowym atutem folii jest jej „oddychanie” co zapobiega skraplaniu się pary wodnej na zapakowanym produkcie. Potocznie nazywana „folią na gorący stół” jest jedną z najpopularniejszych folii na rynku z powodzeniem stosowaną w piekarniach, zakładach mięsnych, marketach czy punktach sprzedaży detalicznej. Możecie ją Państwo odnaleźć również w swoich domach w formie małych rolek, do użytku codziennego.
Produkujemy ją w formie rolek o różnych nawojach: od kilkudziesięciu do kilku tysięcy metrów i różnych średnicach bobin: Ø38, 50,76, 112 mm.
Przy bardzo wysokiej transparentności folia ma delikatny słomkowy odcień, ale może mieć – w zależności od użytego barwnika – odcień zielony, fioletowy czy niebieski.

Kategorie:
Uprawa i przetwórstwo warzyw,owoców i grzybów, Folie,
Powrót do opakowań

Twój klucz do sukcesu

PERSONALIZACJA

Chcesz wyróżnić swoje produkty, usługi?

Nadać im niepowtarzalną oprawę graficzną?

ZAMÓW OPAKOWANIA Z FIRMOWYM NADRUKIEM

Istnieje możliwość naniesienia nadruków indywidualnych na:

kubkach, burger boxach, take out boxach, torbach, papierach , foliach

... i na wielu innych artykułach z naszej oferty.