Folia termokurczliwa PVC charakteryzuje się niską temperaturą zgrzewania oraz dużą wytrzymałością na zrywanie. Najczęściej wykorzystywana jest do pakowania produktów o małej masie i małych rozmiarach takich jak gry planszowe, kosmetyki, artykuły higieniczne, płyty kompaktowe, książki, artykuły biurowe. Przy wyższych grubościach folia sprawdzi się także przy pakowaniu cięższych towarów o większych gabarytach, np. wody mineralnej. Stosuje się ją wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zapakowania produktów w pakiety czy zgrzewki.
Poliolefina – jest substytutem dla folii PVC, spełnia wszystkie normy i regulacje powstałe w UE. Nadaje się do stosowania w maszynach szybkich oraz ręcznych i półautomatycznych. Oferowana folia jest bardzo mocna i wytrzymała na uszkodzenia mechanicznie. Dostępna jest w postaci półrękawa.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także poliolefinę z dodatkiem antyfogu, który zapobiega efektowi zamglenia przy pakowaniu np. świeżych warzyw (brokuł, kapusta). Folię z antyfogiem oferujemy w postaci taśmy lub półrękawa.

Kategorie:
Folie, Uprawa i przetwórstwo warzyw,owoców i grzybów, Hurtownie i Dystrybutorzy, Horeca, Cukiernie / Piekarnie,
Powrót do opakowań

Twój klucz do sukcesu

PERSONALIZACJA

Chcesz wyróżnić swoje produkty, usługi?

Nadać im niepowtarzalną oprawę graficzną?

ZAMÓW OPAKOWANIA Z FIRMOWYM NADRUKIEM

Istnieje możliwość naniesienia nadruków indywidualnych na:

kubkach, burger boxach, take out boxach, torbach, papierach , foliach

... i na wielu innych artykułach z naszej oferty.